Francouzský catering

Français table

Plánujete párty ?   Narozeniny ?   Svatbu ?   Akci pro své hosty ?

Nebo byste chtěli jen tak prožít gurmánský zážitek ?


Svěřte se nám se svým přáním a dovolte nám pomoci Vám se sestavením tabule Vašeho stolu.

Jaká by to byla akce, bez dobře zvoleného MENU na Vašem stole. Spousta společností, které nabízejí cateringový servis, se soustředí především na nízkorozpočtové cateringy, tzn., musejí se "nějak" vejít do schváleného rozpočtu. To často mívá za následek, že servis pro hosty je sice udělaný, ale výsledek kvality odvedené práce již není tak reprezentativní. Na stolech pak naleznete tzv. typické české obložené stoly (brambůrky, oříšky, chlebíčky s kupovaným vlašákem, chlebíčky s nejlevnějšími salámy, k pití často uvidíme ty nejlevnější minerálky, laciná vína a pod.)

Jak toto vnímá host ?

Můžete udělat jakoukoliv show, prezentaci, akci, párty apod. Ale ucítí-li host, že je pohoštěn laciným občerstvením, či jídelníčkem, ...prostě, že je na něm šetřeno, dojem z celkové akce nebude zdaleka tak pozitivní.

Investice do kvality se vyplatí

Mezi naše vážené klienty patří např. Národní divadlo Brno, kde měl francouzský catering obrovský úspěch. Dále také Velká Pardubická, hostování VIP osobností a novinářů v soutěži Top Delikatesa a další... Zkrátka, kvalitní pohoštění podtrhuje Vaší akci, či párty.

Pamatujte, že Vaší vizitkou je ...Vaše pohostinnost !!Rádi Vám na Váš stůl dodáme takové speciality, které jiní buďto vůbec nenabízí, nebo nabízí, ale za vysoké ceny. My se staráme o přání zákazníka a pokud je to možné, vždy se mu snažíme vyhovět.

Máte-li zájem o francouzské speciality, nebo chcete udělat dojem na svého hosta, anebo byste jen chtěli zpestřit tabuli Vašeho stolu, ozvěte se nám...


Veškeré zboží se vozí čerstvé a vždy pochází 100% z Francie.

Buďte vyjímeční tím, že pro své hosty připravíte něco nezapomenutelného...

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.