O NÁS ...a naše filozofie

Kdo jsme ?

Jsme unikátní systém, kde lidé pomáhají lidem

Francie24 není e-shop, ale unikátní systém, díky kterému může zákazník nakupovat kvalitní zboží přímo z Francie, bez jakýchkoliv prostředníků a za ceny, které jsou ve Francii. Zákazníci se přímo podílí na budování tohoto systému tím, že sami dávají podněty, o jaké zboží mají zájem. Díky tomu vzniká komplexní nabídka takového zboží, které požaduje zákazník.

Francie24 - je systém, kde lidé pomáhají lidem.

Kvalita

Lidé si žádají kvalitu. V ČR bohužel čím dál více vyhrává nízká cena nad kvalitou. To, že je kvalita mezi východní a západní Evropou rozdílná, je obecně známo. Zákazník se však domnívá, že kvalita je pro něj nedosažitelná. Opak je ale pravdou. Tento systém je tvořem na základě požadavků zákazníka, který má zájem o kvalitní a nedostupné zboží. Systém je unikátní především v tom, že si ho budují sami zákazníci. Díky jejich podnětům, o jaké zboží mají zájem, vzniká tento systém, přes který je možné objednávat kvalitní zboží přímo z Francie. Zákazník se tak 100% podílí na rozšiřování nabídky, ze které pak mohou čerpat všichni zákazníci.

ŽÁDEJTE KVALITU, KTEROU SI MŮŽETE DOVOLIT

Počátek myšlenky, přinést lidem to, co zde v ČR koupit nelze, nebo jen omezeně, vznikl již před několika lety. Vzhledem k velkému zájmu o francouzské zboží jsme vytvořili systém, kde si můžete nakupovat francouzské zboží - přímo z Francie.

3x NE

Nesoustředíme se na slevy, Nenabízíme zboží ve výprodeji,

Nevnucujeme Vám zboží, které nechcete.


...NENÍ ZBOŽÍ, JAKO ZBOŽÍ

Běžný člověk, který nemá srovnání, nedokáže s určitostí říci, že výrobek je, či není kvalitní. Pokud jsme však měli k dispozici stejnou věc (např. prací prášek, či čokoládu), od stejné značky, avšak, koupenou pokaždé z jiného státu, nevěřili jsme, jak velký může být rozdíl.

...PROČ ZROVNA FRANCIE ?

Zpočátku jsme vozili věci z Německa, Itálie, Holandska, Belgie, Rakouska a dalších zemí. Nejvíce nás ovšem uchvátila Francie. Francie vyšla jako jasný vítěz a i lidé si jejich rozmanitý sortiment oblíbili a opakovaně žádali.

A PROČ ? ...vysoká kvalita, vynikající chutě, nádherné vůně.

Toto již bylo pro nás měřítko. Začali jsme proto postupně stavět na tom, co chtějí lidé a ne to, co nám vnucuje trh.

Spousta lidí si myslí, že zboží ze zahraničí musí být drahé a kvalita stejná jako v ČR. Toto je však velký omyl. Je spousta věcí, které jsou v zahraničí "mnohem levnější" a přitom "kvalitnější".

Proto přicházíme k Vám, s možností, objednat si zboží přímo z Francie.

V ČEM JSME JINÍ NEŽLI OSTATNÍ ?

Především v tom, že zboží OD NÁS, skutečně pochází z Francie. Není s ním nijak manipulováno, ředěno apod. Veškeré věci vozíme v originálních obalech. Dále, ...NEJSME PŘEKUPNÍCI ani PROSTŘEDNÍCI. Veškeré zboží sami nakupujeme přímo ve Francii. Odpadá zde tedy faktor třetích stran, které si cenu navyšují.

POZNEJTE ROZDÍL

Vyzkoušejte vynikající chutě, nádherné vůně a kvalitu Francie. Když nezkusíte, věřit nebudete.