OBJEDNÁVKY

Podmínky objednání a dodání zboží


Objednání zboží je možné těmito způsoby

  • emailem
  • odesláním formuláře
  • telefonicky (pouze pro registrované zákazníky)

Po přijetí Vaší objednávky zjistíme ve Francii dostupnost zboží a následně Vás budeme kontaktovat (telefonicky / emailem), kde Vám objednání zboží potvrdíme. Odesláním objednávky nevzniká zákazníkovi automaticky nárok na dodání zboží. Objednávka musí být vždy potvrzena dodavatelem.


Práva a povinnosti zákazníka a dodavatele

Povinnosti pro zákazníky

Odeslaná a potvrzená objednávka se považuje za závaznou. Dojde-li ke zrušení potvrzené objednávky, která je již v procesu, může dodavatel požadovat náhradu, za neodebrané zboží.

Povinnosti dodavatele

Povinností dodavatele je objednat zboží ve Francii dle potvrzené objednávky a následně ho (dle vzájemné dohody) doručit zákazníkovi.


Zrušení objednávky

Objednávku je možné zrušit bez jakýchkoliv nákladů, pokud ještě nedojde k finálnímu objednání / nakoupení zboží ve Francii.

Pokud již však došlo k realizaci objednávky, (vozidlo již vyjelo z ČR do FR pro zboží, zboží je již ve FR koupeno apod.), vyhodnocuje se, jak velká míra nákladů vznikla. Jedná-li se o zboží, které je běžně prodejné, může dodavatel u kupujícího požadovat náklady výši 50 %, jde-li o zboží, které podléhá brzké zkáze, či hůře prodejné, tak 100%. Zákazník nemusí objednané zboží převzít, jedná-li se o zboží, které je poškozené, nebo je jiného charakteru, než jaké bylo objednáno.


Co vše cena zboží obsahuje ?

V ceně je zahrnuto - nákup zboží, skladování, manipulace, doprava z FR do ČR.


Dodání a převzetí zboží

Zboží je možné dodat / převzít těmito způsoby:

  • osobní odběr
  • zasláním na adresu (cena dle zvoleného dopravce)
  • naším vlastním závozem (cena dle objemu zboží a vzdálenosti místa pro doručení)
  • převzetí zboží je možné až po jeho úplném zaplacení


Součástí objednání zboží ve Francii jsou i platební podmínky