PODMÍNKY  OBJEDNÁNÍ


1. Úvodní ustanovení

Internetové stránky www.francie24.eu jsou objednávací systém, díky kterému je možné objednávat zboží přímo z Francie.

2. Hlavní činnost - Asistovaný nákup

Podstata Asistovaného nákupu spočívá v tom, že se celkově postaráme o objednávku Vámi vybraného zboží, od jeho nákupu ve Francii, až po doručení k Vám.

ASISTOVANÝ NÁKUP


Máte zájem nakupovat ve Francii pohodlně, bezpečně a bez jakýchkoliv komplikací ?


S naší asistencí nemusíte mít z nákupů žádné obavy. Náš systém Vám přináší spolehlivá řešení objednání zboží přímo z Francie.


JAK TO FUNGUJE?

  • Do emailu nám zašlete název a počet ks zboží, které chcete zakoupit
  • My následně ověříme dostupnost zboží a sdělíme přibližný termín dodání
  • Zašleme Vám aktuální cenu zboží a podrobné informace o platbě
  • Po Vašem potvrzení objednávky Vám zašleme platební podmínky pro úhradu zboží
  • Po uhrazení Vaší objednávky, bude zboží ve Francii objednáno
  • Jakmile objednávka dorazí do CŘ, budete o tom následně informováni
  • Dle dohody Vám zboží buď dovezeme, nebo zašleme na Vaší adresu


UPOZORĚNÍ:

 Mléčné výrobky a výrobky podléhající brzké zkáze jsou doručovány pouze do Prahy. Nákup alkoholických výrobků je umožněn pouze osobám starším 18ti let. Nákup těchto produktů je podmíněn registrací, kde kupující potvrzuje, že je mu více než osmnáct let. Prodávající může požadovat pro ověření věku předložení, nebo zaslání kopie OP. V případě, že vznikne při předání zboží pochybnost o tom, že zákazník není starší 18ti let, nebude mu zboží předáno.


Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po úspěšném splnění smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.

Registrací, čí odesláním objednávky zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů, které portál www.francie24.eu zpracováná pouze interní účely, za účelem zasílání nabídek a pro komunikaci s klientem. Souhlas s uchováním osobních údajů lze kdykoliv odvolat ZDE.


Provozovatel www stránek je René Knap IČ: 75288508