Registrace uživatele

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje potřebné ke schválení

"Přidejte se k nám"

Pro registrované fanoušky máme vždy něco navíc :-)

  • můžete využívat speciálních ceny, které jsou určeny pouze pro registrované uživatele
  • budete mezi prvními, kdo se dozví o novinkách, které jsou ve Francii
  • za doporučení vás odměníme (pro více info nás kontaktujte)

Registrací nevzniká automaticky nárok na získání přístupu do klientské zóny Francie24. Poskytovatel si vyhrazuje právo, zda bude přístup udělen, či zrušen a to bez udání důvodů.

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením objednávky souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi Francie24.eu a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním, které lze odvolat ZDE.

Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.