Registrace uživatele

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje potřebné ke schválení

"Přidejte se k nám"

Pro registrované fanoušky máme vždy něco navíc :-)

  • můžete využívat speciálních ceny, které jsou určeny pouze pro registrované uživatele
  • budete mezi prvními, kdo se dozví o novinkách, které jsou ve Francii
  • v případě oslav, či soukromých akcí, vždy něco vymyslíme speciálně pro vás

Registrací nevzniká automaticky nárok na získání přístupu do klientské zóny Francie24. Poskytovatel si vyhrazuje právo, zda bude přístup udělen, či zrušen a to bez udání důvodů.

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením objednávky souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi Francie24.eu a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním, které lze odvolat ZDE.

Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.